Avatar uživatele
Kryšpín

Jaký máte názor na občana, který zavolá policii z důvodu, že soused porušuje nařízení vlády ve stavu nouze?

Je to informátor, oznamovatel, práskač, žalobníček, udavač, nebo řádný občan, který má snahu ochránít zdraví spoluobčanů, soused mého příbuzného pořádá dýchánky asi 10 osob za bujarého veselí, jelikož příbuzný se sousedem vychází velmi dobře, nechce se rozkmotřit.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1486 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

V takovéto situaci to je v pořádku. Právě díky takovým, kteří nařízení porušují se může tento podivný stav natáhnout.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

No, když někdo nabonzuje souseda, který kouří na balkóně bez roušky, pak je to blb. Když někdo pořádá mejdany doma, pak je to taky blb, protože stačí jediný pozitivní a už to můžeš mít v celém baráku. Nebo to může mít v celém baráku kterýkoliv z účastníků mejdanu. Asi tak. To ještě nikdo nepochopil, jak se šíří pandemie?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Je to oznamovatel. A nemusí nutně tím chránit zdraví spoluobčanů, ale jen svoje, ve smyslu „moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… bonzovat se nemá, ale hlásit se to musí …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Je to zbabělec. Normální je jít to říct tomu sousedovi do očí. Spíš mě zajímá, jaká je motivace lidí, co strkají noc do soukromých věcí sousedů – to jsem nikdy nechápal …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Sice bonzování moc nemusím, ale v takovémhle případě vcelku chápu.

Začal bych zaklepáním na dveře, ale to už asi zkusil a bez účinku, že?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek