Lgee

Jaký je dobrý podnikatelský záměr na maturitní práci?

Děkuji za všechny typy a rady.

PS: Právě nevim o čem mam psát protože neumim myslet realisticky.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Pokud myslíš o čem/účel, tak to je úplně jedno. Důležité je, jak ho máš pojatý, jak kvalitní. Jestli je realistický, je tam vše, co tam má být, vyhovující rozsah, propracování a podobně.
Obecné a základní informace jsou však stejné, toho je na internetu plno. Např.: https://www.i­podnikatel.cz/ob­sah-vzor-podnikatelskeho-zameru/

Další odpovědi
Drap

Nerušíme který obor jsi studoval. Těžko tedy můžeme vymyslet záměr, který by ti mohl vyhovovat. Třeba by jsi mohl popsat jak vytvoříš a nadále budeš vyrábět přístroj, který dokáže určit rakovin v těle před tím, než vypukne.