Avatar uživatele
Lucina17

chci se stat podnikatelkou

CHTELA BYCH SE STAT PODNIKATELKOU NA JAKOU SKOLU BYCH MELA JIT??A DOSTANU SE TAM S PRUMEREM 2.0???A NEVIM V JAKEM OBORU BYCH MELA PODNIKAT MYSLITE ZE TO PUJDE IKDYZ NEVIM V CEM PODNIKAT??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5050 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
kenyrts

mrkněte sem:

Zdroj: http://www.stred­niskola.cz/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

hlavně by tě to mělo bavit aby jsi to mohla dělat já v tomto oboru vyučená nejsem a pomáhám mému manželovi s podnikáním už 10 let školu mít žádnou nemusíš pokud tě to baví běž do toho a neboj se

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Na to aby jsi se stala podnikatelkou musíš mít hlavně povahu, vlohy. Školu můžeš mít jakoukoliv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LuciJe

Existují speciální podnikatelské školy, které Vám dají dobrý základ pro obecné podnikání (většinou soukromé). Vhodné jsou i školy obchodního či ekonomického typu, na ty však obvykle bývá „nával“ a berou jen nejlepší studenty. Každopádně podnikání samo o sobě není zas taková věda a můžete se do něj pustit s jakoukoliv školou – pokud bude navíc stejného oboru, jakému se budete věnovat v podnikání, budete mít značnou výhodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hanka.

když nevíš v čem podnikat, tak to nepůjde a škola ti nebude k ničemu. školu si vyber podle předmětů, které máš ráda, aby tě bavila a snažila ses zvládnout ji co nejlépe. pokud bude ekonomického či obchodního směru, tím lépe. taky by sis měla přečíst pár knížek o reklamě a marketingu. pak to chce podnikatelský plán a nějaké zkušenosti z práce a jde to skoro samo. jestli chceš podnikat hned, můžeš si založit internetový obchod nebo občanské sdružení.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce