Lucina17

chci se stat podnikatelkou

CHTELA BYCH SE STAT PODNIKATELKOU NA JAKOU SKOLU BYCH MELA JIT??A DOSTANU SE TAM S PRUMEREM 2.0???A NEVIM V JAKEM OBORU BYCH MELA PODNIKAT MYSLITE ZE TO PUJDE IKDYZ NEVIM V CEM PODNIKAT??

Nejlepší odpověď
kenyrts

mrkněte sem:

Zdroj: http://www.stred­niskola.cz/

Další odpovědi
panenka

hlavně by tě to mělo bavit aby jsi to mohla dělat já v tomto oboru vyučená nejsem a pomáhám mému manželovi s podnikáním už 10 let školu mít žádnou nemusíš pokud tě to baví běž do toho a neboj se

anetadela1

Na to aby jsi se stala podnikatelkou musíš mít hlavně povahu, vlohy. Školu můžeš mít jakoukoliv.

LuciJe

Existují speciální podnikatelské školy, které Vám dají dobrý základ pro obecné podnikání (většinou soukromé). Vhodné jsou i školy obchodního či ekonomického typu, na ty však obvykle bývá „nával“ a berou jen nejlepší studenty. Každopádně podnikání samo o sobě není zas taková věda a můžete se do něj pustit s jakoukoliv školou – pokud bude navíc stejného oboru, jakému se budete věnovat v podnikání, budete mít značnou výhodu.

Hanka.

když nevíš v čem podnikat, tak to nepůjde a škola ti nebude k ničemu. školu si vyber podle předmětů, které máš ráda, aby tě bavila a snažila ses zvládnout ji co nejlépe. pokud bude ekonomického či obchodního směru, tím lépe. taky by sis měla přečíst pár knížek o reklamě a marketingu. pak to chce podnikatelský plán a nějaké zkušenosti z práce a jde to skoro samo. jestli chceš podnikat hned, můžeš si založit internetový obchod nebo občanské sdružení.