Spartaboy

Jaký humor je primitivní?

Případně u jakého humoru byste si řekli že ten člověk není v pořádku? A proč takový humor vykládají jen muži a ne ženy? A čím to je že teenageři mají úplně jinačí humor než třeba starší generace?

Nejlepší odpověď
annas

Jaký humor? .

Primitivní humor je humor trapný, člověka často zraňuje, často mu chybí pointa , třeba když je to historka o nějakém člověku, jednoduchý jazykově, spojí se něco, co se k sobě nehodí,. Vypráví se často v hospodě, při pití piva,

U mladých jsou to tak často tzv. oplzlé vtipy, mnohdy z oblastí sexuální. Jiný humor u mladší či starší generace? V čem je asi rozdíl – mezi způsobem života, uznáváním jiných hodnot, vlivem internetu.

Mezi jednoduchý, až primiivní humor bych bych zařadila některé reakce z filmů Zdeňka Trošky,

Další odpovědi
Gonfaloniér

Nevhodný humor. Právě ten teenagerský, nevhodné a trapné narážky doprovázené pubertálním smíchem. Dětinský a opakovaný humor.

Sexuální narážky, které mají působit vtipně, ale nepůsobí tak. Nic proti občasnému erotickému humoru a drobným narážkám, ale mám na mysli ty pubertální a všední otřepanosti. Humor, který není vtipný. A pak anstává trapná situace a nucený smích nebo trapné ticho (v případě puberťáků smích, který připomíná řev).
Egoistický humor. I tak se někteří baví, že vypráví své (smyšlené) zážitky, co všechno dokázali, hlavně jací jsou borci, koho nedostali. Machrování. To je taky hlavně parketa puberťáků.

Taky humor v nepravou chvíli, kdy se to opravdu nehodí. Při vážných záležitostech.

led

Humor nezná pohlaví, ani věk,
je to pouze o myšlení jednotlivce , momentální situaci a chápaní pointy humoru.