Avatar uživatele
jirka F

Jaký druh televizní zábavy či které pořady nejraději sledujete?

Jinak to napsat nejde.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1102 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

e) jiná odpověď

  1. Zábava – repríza starších pořadů, mám dojem že jeden se jmenuje Komici na jedničku.
  2. Líbí se některé serály, které vysílá Skylink na stanici „epicdrama“, např. Poldark -seriál natočený podle knih Winstona Grahama. a který zachycuje dobu konce 18. století v Anglii.

Někdy mě také zaujmou seriály o detektivce slečně Drakeové a Fischerové.

3. . Pravidelně zpravodajství.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

e) jiná odpověď

Trochu divná volba možností. Nevím koho baví zpravodajství a dokumenty, teda nebral bych to jako zábava. Podle mne jsou zábavou estrády. No a dívám se na to, co je v nabídce dne. Takže každý den něco jiného.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

a) dokumentární

Také sci-fi seriály, i jiné vydařené seriály (typu Doktor Martin, Vinaři) a dobré filmy.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

e) jiná odpověď

Zpravodajství není zábava, ale pokud chci mít v některých věcech čerstvé informace, zpravodajství sleduji. Z televizního programu mě zajímají akční filmy (seriály), kriminální, nebo detektivní filmy (seriály). Případně některé české komedie a divadlo Járy Cimrmana.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

d) jiný druh televizní zábavy(jaký?)

Zábavné pořady typu „Všechnopárty“, „Čundrkántryšou“, dále z minulosti „Klobouk“, „Televarieté“ atd., jsou to většinou reprízy, ale rád se na ně podívám i několikrát po sobě.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

a) dokumentární

Některé sci-fi seriály a také vydařené seriály (typu Doktor Martin, Vinaři) a dobré filmy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xiperio

e) jiná odpověď

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek