Jaký druh t®estu byste zvolili sobě?

„železná panna“

Nejlepší odpověď
redy

jiná zkáza

Tady musí skromnost stranou. Nic z toho, jsem hodná, milá, slušná, a vůbec bez jakýchkoliv chyb.
😁 no ne?

Další odpovědi
Drap

jiná zkáza

Nevybral bych si nic z uvedeného a ani žádný další trest. Proč bych měl být trestán, když jsem nic neprovedl.

gecco

jiná zkáza

Já bych si zvolil pannu (nebo několik) – ale ne železnou/é…
😉

anonym

jiná zkáza

Žádný,nemíním se za nic trestat,ale tebe bych potrestal tím,abys už konečně psal jednou pravdu a neurážel tu lidi,třeba mě ne uživatele Dudu:
Viz tohle:
http://www.jpeg­.cz/obrazek/e6pd

zjentek

jiná zkáza

jako železnou pannu bych tě nabod jako shnilou hrušku ..brrr

BANAN93

jiná zkáza

asi nechápu zadání :D já bych se spíš rozmazloval nějakým pobytem na Bora-Bora
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=jlsC1ruB­S3Y

led

Jugar, Pumik
kto to písal neviem, ale nápadne mi prípomína ľúbostné písma, ktoré mi písal iný užívateľ.
Pre tých čo píšu tieto ľúbostné listy:
Preboha ľudia! Nekopírujte sa navzájom aspoň v srdcových výlevoch! Ako potom máme vedieť, či ste si nepomýlili adresáta… čo keď Dudu dostal moje písmo? a pozdravujte kolomaza…

anonym

To není možné, to je nějaký zlý sen, já nejsem zlá, já ne, moje jisté sebevědomí je více méně spontánní jednání, ano je to možná neosobní, ale, co když podvědomě s těma vašema reakcema počítám i já?Tak to mě nezbývá nic jiného , než vám zase poděkovat.

anonym

„Nabodnul jak shilou hrušku“, copak jsem po přechodu?

ptáč

Ty nejsi panna po přechodu?