Ametyst

Jaký dopravní prostředek použila včera prezidentka Čaputová?

Na cestu z Bratislavy do Prahy.

Nejlepší odpověď
da ny

Že by, koště… ?
😉

Další odpovědi
led

Použila ekoprostriedok, rovnako ako tí, čo mali nedávno celosvetové sympózium o ekológii a prileteli leteckými špeciálmi, alebo súkromným aerom.

Pani Čaputová nemusela mať strach, že vyhrá Babiš. Víťaz volieb bol jasný už vo štvrtok. Stačilo si použiť politickú matematiku: „z 2 kandidátov vyhrá len ten, ktorý musí vyhrať…“ Ak ste sledovali aj iné médiá, nielen Blesk, nebol pre vás problém určiť víťaza, už pred voľbami.

zjentek

Je to zbytečná otázka, určitě neměla zájem použít vlastní zdroj pohonu, vlastní sílu, čili prostředí škodila. (;

Lidé jako Čaputová nejenže vlastnímu národu nijak nepomohou a ani se o to nikdy a nijak nepokusí, ale a to především, NEMAJÍ ZÁJEM jít vlastnímu národu příkladem a osobně si to vysvětluji tak, že jim vlastně ani nechce docvaknout- nechtějí si připustit, že by měli (a vlastně je JEJICH POVINNOSTÍ) být „něco více“, někým vyšším, jakýmsi vzorem člověku. Proč je jakákoli podobná otázka o těchto lidech vlastně zbytečná: S morálkou se člověk rodí, ta se nezíská ani diplomem a dokonce ani například prezidentským slibem a proto si položme smysluplnou otázku: Zná společnost způsob, jak hledat a oslavovat jednotlivce s morálkou? (Nebo si na tohle pouze jen hraje určitá skupinka kdesi v klubu na akademické půdě?)

paul1

V článku píší, že přijela, takže asi autem. Mně se to moc líbilo. A fandím Pavlovi, i Čaputové, zdá se, že to jsou slušní lidé a v takových funkcích jsou takoví lidé potřební. Říká se jaký pán, takový krám a jaká matka, taková je Katka. Hodně lidí může být jejich chováním inspirováno.

Kajoch

Možná vlak Slovenská strela?

Ametyst

Zjentku, mně se všichni tihle pravdoláskaři, ve skutečnosti plní nenávisti, zdají zbyteční ve svých funkcích. Ale zajímá mě, že pokud neletěla, musela už ráno vědět výsledek voleb.

zjentek

No mně to došlo, věděl jsem, kam míříš.

Jak říkám, zbytečná otázka. Je to jakási ta aura, karma, která se tvoří, jakmile začneme smýšlet ještě předtím, než realizujeme. A stejně jako existuje davové šílenství, existuje také davová karma. Stačí jen vnutit davu předpoklad, který si vezmou za svůj. Jde o to, že ubožáci si svůj úděl musí stůj co stůj utvořit už v zárodku, těmi vlastními předpoklady a rozhodně nečekají, jak si to samotný život ustaví bez toho jejich ubohého předpokladu. To samé ta Čaputové za situace, na kterou se ptáš. Nemůže to nevyjít, prakticky je zde 100% úspěšnost, z logiky věci. Totiž nemůže se stát, co neexistuje. Nejprve se zrodí předpoklad. A činy předpoklad přetvoří na výsledek. A výsledek známe, podařilo se. Takže to je celá karma a opakoval bych se, kdybych řekl, že stejně tak funguje ta davová a že výsledky, které nyní vnímame, nejsou ničím jiným, než zhmotnělou manipulací, kterou nám daruje zdarma, naše davová karma. (;

Mc Merkurion

„Nejkrásnější byla gratulace od slovenské prezidentky Zuzany Čaputové. Její přítomnost ve volebním štábu byla krásným momentem, který si budu pamatovat dlouho. Přijela jen kvůli tomu,“ prohlásil v nedělním rozhovoru vítěz voleb Pavel.
Podle něj Čaputová počítala i s variantou, že Pavel nemusí volby vyhrát. „V tom případě by to měla jako takový inkognito výlet do Prahy,“ dodal s tím, že nepředpokládá, že by v případě vítězství jeho protikandidáta Andreje Babiše zamířila k němu do štábu.
https://www.no­vinky.cz/clanek/vol­by-prezidenta-caputova-prijela-jenom-kvuli-mne-culil-se-pavel-40421392 …

Ametyst

Da ny: Každopádně to byl fofr, a myslím, že jsme třeba ještě volili.

Pepa25

Aha, si říkám, proč takový divná otázka. Samozřejmě, že když vyjížděla, tak se ještě volilo.
"Čaputová počítala i s variantou, že Pavel nemusí volby vyhrát. „V tom případě by to měla jako takový inkognito výlet do Prahy,“ dodal s tím, že nepředpokládá, že by v případě vítězství jeho protikandidáta Andreje Babiše zamířila k němu do štábu. "
https://www.no­vinky.cz/clanek/vol­by-prezidenta-caputova-prijela-jenom-kvuli-mne-culil-se-pavel-40421392

led

Pepe25, myslíte, že išla do pražského obchodu niečo si kúpiť na seba a náhodou sa dozvedela výsledok volieb? Tak rovno z obchodu došla zablahoželať.
súdim podľa prenosu TV, kde došla s papierovou taškou, ktorú odovzdala víťazovi volieb, to bol asi čerstvý nákup z… (z antireklamných dôvodov nepíšem značku, aj keď ju niesla tak, aby značka bola viditeľná).

zjentek

No, hlavně že si notovali (nevím co Čaputová dokázala, nic podobného jsem z mainstreamu neslyšel) a plánují cestu na UA. Jistě v zájmu Česko- slovenských občanů. Zajímavé je, že jeden citrón stojí 12,5 kč, je jedno jak je veliký, nevím jak na Slovensku. Ovšem u nás, u nás je občat až neskutečně adaptabilní. Citrónek si koupí a ničemu se ani nepodiví, jen BEZE SLOV přivykne. V celém SM kraji nově vyrostla na ČS Shell cena benzínu v průměru o 1,4 koruny (vlastně všude) a… NIKDO SE UŽ NA NIC NEPTÁ, NIKDO NIC NEKOMENTUJE, NIKDO NEVYSVĚTLUJE DŮVODY. Nač také? Prostě cena vyrostla. Hotovo. Vždyť občan se poslušně přizpůsobí tak či onak, tak nač cokoli vysvětlovat? Nač se pídit po důvodech, PROČ narostla cena benzínu o 1,4 koruny? Copak někoho tak zanedbatelná částka zajímá, aby se VŮBEC VYSVĚTLILO, PROČ??? Nebo snad má občan nenasytné společnosti ze sebe dělat idiota, že nejde o zanedbatelnou částku? Proč bych se měl podobnou otázkou mezi požitkáři hanbou propadat, když můžu zaplatit a jet bez vysvětlení? Hleďme, Pavel si notuje s Čaputovou- vždyť tohle je událost, které poslušně věnuj svou pozornost, skopový dobytku! Ametystíku, sledovala jsi P. Pavla, jak odpovídal reportérům na dotazy ohledně agresívní politiky NATO a jeho zvěrstev mimo jiné na civilním obyvatelstvu? Jak reagoval na podložené zprávy? Chudáci, kteří šli volit Pavla proto, že jeho tam opravdu chtěli, sklidí své ovoce za tleskotem rozdrcené dlaně za cirka pět let a přestože už tou dobou budou patřičně zoufalí z rozporu mezi dnešní představou a tamní realitou, většina ho bude volit ZASE (!!!) a to jen proto, že NEVĚDÍ CO VLASTNĚ HLEDAJÍ a co hledají v této zemi v podobě lidské (s lidskou tváří) vlastně ani neexistuje. A tak zase spadnou do stejné díry, kterou jim samotný „vývoj/pokrok“ vykopal přímo pod schody z bytu a oni do ní rádi padají, den co den, rozbíjejí si v ní tlamu na maděru, ale den co den z ní povstanou a jdou si věnovat se zaslepeně svým přízemním činnostem, snahám, úsilí koupit si citrón za 12 pade + benál o kačku a půl dražší a hlavněneřešit proč a… MÍT NA TO!!! Takže, podporujte dále podnikavé!!! A co hlavně, tak BEZE SLOVA!!! Chtějte, co vám podstrčí!!! Chtějte, potřebujete to!!! Jak se vyjádřil jeden marketingový idiot z reklamy na YT, který údajně pomáhá podnikatelům budovat svůj byznys tak, aby by\l výnosnější: „Jen vědci a podnikatelé jsou ti, kteří mohou (asi dokáží) na tomto světě něco zlepšit.“ Tak pějte, tleskejte a konzumujte!!!!! Děkuju, zjentek (;

Ametyst

Zjentku, nedívala, nemám televizi. Pavla nemůžu ani vidět, vypadá jak sňatkový podvodník z éry Járy Cimrmana. Takže nevyhledávám. Jedině když je něco zajímavého na YT.