terira

Jaký dojem ve vás vzbuzuje přezdívka Teroušek? Myslíte, že se hodí ji zveřejnit na Youtube, chci-li tam natáčet?

Jaký dojem ve vás vzbuzuje tato přezdívka Teroušek? Chtěla bych natáčet na YouTube a nemohu přijít na žádnou přezdívku. Kamarádka mi někdy říká Teroušku a mně se to celkem líbí, co vy? Jakou byste mi jinak doporučili?

Nejlepší odpověď
gecco

Upřímně??

  1. zdrobněliny působí infantilně (kolik ti je let?)
  2. evokuje to ´teploušku´ (což asi nezní příliš lákavě)
  3. je to příliš dlouhé slovo

___
To „terira“ zní slušně – krátké, rázné, ´pohotové´, vyzařuje ´sebevědomí´ a samostatnost (aspoň na můj ´první´ dojem)…
😉

Další odpovědi
Hans51

Pedofilní. Bez urážky.

chachar1922

Teira se mi libi, nebo aspon ta Terira

marci1

Líbí se mi návrh „chachar1922“: TEIRA. 🙂

Drap

Na mne osobně dělá dojem spíše nevalný.

Klaproth

Kašli na to. Pro úspěch na YT jsou důležitější jiné věci, než přezdívka.

sesednizkola

Je to hrozny a jak pise Gecco, zni to jako teplusek. Dej si co nas tady

konemy

Neoriginální, dětinský a ufňukaný. Představím si holku s plyšovým méďou, bez urážky. Ne všichni lidi na netu jsou tvoje kamarádky. Nech si tu Teriru.;-)

zjentek

Být tebou, koukal bych na svůj dojem. Vesměs souhlasím s geccem, ale když se na teriru kouknu z více stran, zdá se mi, že kromě sebevědomí a samostatnosti vyzařuje podobnej nick i jakousi frigiditu, takže ono „vybrat cokoliv z čehokoliv“ po všech směrech správně, je všeobecně těžký, jelikož málokoho jinýho, než sebe, výběrem uspokojíš.
Pokud tedy vlastnosti, jako třeba frigiditu, nechceme podtrhnout (zdůraznit) záměrně.

Třeba v této odpovědi jsem napsal „koukal bych“ a jsem si jistej, že místní češtináři tam někde v éteru kroutí prstama u nohou a nahlížejí na pisatele zcela jinak, než kdyby napsal „hleděl bych“. Takže na lidi se fakt vyprdni a dej si sobě příjemnou přezdívku ;)

gecco

Zjentku – příště napiš – „čučál by sem“…
😉

kapka

Valil vočiska :)))