Kris

Jaký čaj nejlépe pomáhá na ledviny?

Odpovědi
Syd

Bylinnej čaj na ledviny, např. mám doma „Leros Natur Ledviny, močové cesty“, jestli tě zajímaj konkrétní byliny, tak třeba zrovna u tohohle píšou list břízy, nať zlatobýlu, vřesu, přesličky, truskavce, máty peprné (to asi jenom na chuť), kořen jehlice.
Nicméně můžeš vybírat i ze spousty jiných https://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&cli­ent=firefox-a&hs=3qb&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&sa=X&e­i=7V4OUOKEN4nbmAW­ktIGYAw&ved=0CFoQ­vwUoAA&q=bylin­n%C3%A9+%C4%8Da­je+ledviny&spe­ll=1

hanulka11

nejlépe urologický čaj- má složení právě na ledvinové problémy

anonym

Kris, dlouhá léta se tradovalo, že nejlepší lék na ledviny je Plzeň (tedy plzeňské pivo), a to přímo 12.

Bylinky jsou v odkaze. V lékárně jich najdete spoustu druhů, takže je stejně nejlepší se domluvit přímo s lékárníkem a vybrat si ten čaj, který Vám bude na Vaše potíže nejlépe sedět.

Čaje u bylinky, Jančův ledvinový čaj-ledviny, chronické záněty
čaje, káva, bylinky apod.
www.cajeubylin­ky.cz/detail.php?zbo­zi=2298687

Bylinky, které léčí močové cesty a ledviny
Dárek – pokračovací bylinná kúra na zlepšení činnosti močových cest a ledvin Toxické látky látky jsou odstraňovány především z ledvin přes močovod a močový …
www.zdravi-bolesti.cz/darkove-balicky/bylinky-ktere-leci…a-ledviny.html

Medvědice lékařská léčí ledviny i zánět močových cest
Bylinky.eu – Medvědice lékařská léčí ledviny i zánět močových cest – Bylinky.eu
www.bylinky.e­u/medvedice-lekarska-leci-ledviny-i-zanet-mocovych-cest.html

Ledviny [juk00158] – 63,00Kč – Bylinky Novak
Bylinky Novak Ledviny [juk00158] – Složení: Celík Zlatobíl,Přes­lička,Rdesno Ptačí Truskavec

spanysek

Ahoj, tak já na ledviny piji obyčejné bylinné čaje, co si kupuji z www.oxalis.cz a musím říct, že i když to nejsou žádné speciální „na ledviny“ tak opravdu pomáhají, což jsem fakt mile překvapena:-)