Avatar uživatele
demenceee

bolest zad, ledvin ?

ahojte chci se zeptat jestli nevite co to muze byt. Hrozne moc me boli zada spise bok jako kdyby bedra ale o trosku nahoru a do leveho boku. Npadl me zanet ledvin. Nidyk jsem s ledvinama potize nemela a ze bych prochladla to se mi taky nejak nezda. Kdyz jsem na male tak me nic nepali ani neboli. Kdyz se ohnu v zadech tak do boku tak to hrozne boli a jeste to docela dost boli kdyz lezim na boku. Mam problemy se zady ale tohle prislo jen tak z niceho nic. Nevim co by to mohlo byt. Boli me leva cast zad od beder az skoro pod prsa. Diky za rady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4207 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tau

A co takhle zajít k doktorovi…?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
isteron

Zápal ľadvín, obličková kolika. Bezpodmienečne k lekárovi ! Hrozí zlyhanie obličiek ! Poznám na vlastnom tele. Dovtedy piť urologický čaj, vyhýbať sa dráždivým a studeným jedlám a nápojom. Vynechať alkohol. Proti kŕčom mi ponúkla lekárka No – spa.
Doplňuji:
Môžu sa vyskytnúť aj obličkové kamene, to zistí urológ na usg.

Upravil/a: isteron

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

To může být i páteř. Pokud je bolest nesnesitelná, zavolej pohotovost a nebo se na nich nech odvést. A nebo zkus se s pohotovostí alespoň telefonicky domluvit co dělat, čím si ulevit od bolesti apod.
Na zánět ledvin stačí když hloupě ofouknout propocená záda. Na páteř hloupý pohyb.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

Ono to většinou příjde z ničeho nic…taky mi nic nebylo…a pak jsem strávila skoro rok s bolestmi kloubního spojení kosti křížové s kostmi kyčelními a s následnou léčbou a rehabilitací…(a to mám ještě do důchodu daleko .-)…může to být cokoliv pohybový aparát i ledviny i něco úplně jiného…takže jediná rada… NAVŠTIV LÉKAŘE!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

zkus si najit cviky na bederni pater.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

alou k doktorovi, je možná celá řada důvodů, zánět ledvin, nadledvinek, ale taky nemocný s rakovinou bolí hodně záda, takže radím rychle upalovat na vyšetření

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gábina1233

Přesně nevím co tě trápí, ale na bolest zad, která trvá dlouhodobě, je zbytečné užívat prášky na bolest. Osobně mi pomohlo až to, když jsem si pořídila k počítači zdravotní židli, jmenuje se Spinalis a je opravdu dobrá :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Doporučuji si pořídit zahřívací polštářek. Pěkný výběr třeba zde http://www.muj­pelisek.cz/94-nahrivaci-polstarky Zmírňuje bolest ledvin, kloubů.

před 2275 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek