Pajena

Co může znamenat bolest ledvin?

Bolí mě ledviny již druhý den , jím očividně dva dny normálně 5 jídel denně ,piju normálně 1,5 litru za den ,ráno jezdím s mamkou tak nosím zimní bundu , čím to může být ? Nemyslím jen u mě ale všeobecně jinak chodím na záchod curat každých 10–15 minut, BTW.smazana otázka proto znova

Odpovědi
Arne1

Nosíš zimní bundu… to je pěkné, a co nosíš na nohou ? To je teď přece taková móda, že jsou holky zachumlané do bundy a omotané šálou, ale od půlky lýtek po kotníky nic nemají. A to právě na ledviny, močový měchýř a močové cesty není vhodné.
Kromě toho to samozřejmě mohou být třebas i ledvinové kameny nebo jiné ledvinové problémy.

zvonisek

Může to být třeba zánět, ale tady ti nikdo neporadí. Na toto téma jsou jiné stránky. Spíše bych zasla k lékaři, bud k obvodnimu, nebo rovnou na gynekologii, či urologii.

ivzez

Stihla sis před smazáním přečíst odpovědi na dřívější otázku?

Ledviny obvykle nebolí, když začnou bolet, může už jít o vážnější
problém. Každopádně laici těžko odhadnou, o co by mohlo jít, a lékař
(s výjimkou „šarlatána“) neodpoví bez řádného vyšetření.

Časté močení může znamenat problém s ledvinami, močovým
měchýřem nebo močovými cestami. Může ale také jít o důsledek
„jenom“ prochlazení/nachla­zení.

Spolehlivě odpoví jenom lékař po vyšetření.

___

Dávej si pozor na prochladnutí bederní oblasti.
Nos kalhoty (rifle), sukně apod. do pasu, i bunda
by měla pas překrývat. Pozor i na ty holé nohy!

Pajena

Na nohou nosím takové podzimní botky na podpadku kdy mám kotníky zakryte ale ryfle mám zahrnuté tedy jako mám hole lytka trochu