Michal Kole

Když slečně v podzimním období v lehkých letních šatech nastydnou ledviny, jak se to to zdravotně projevuje a léčí ?

Nejlepší odpověď
iceT

Slečna se zdravým rozumem se na podzim neobleče do lehkých letních šatiček,a když už,tak nezanedbá spodní prádlo a svrchník.
Při nastydnutí ledvin nebo ledvinovém zánětu,je nepříjemná bolest v kříži v oblasti ledvin až taková,že se jednou ohneš a už se nenarovnáš.Do­provodným znakem může být též ostrá řezavá bolest při močení a neustálé nutkání na malou,ale nevyjde z tebe nic nebo málo.
Já jsem při takové ledvinové kolice byla hospitalizována v nemocnici,džigli mi jednu injekci do zadele a podávali léky,tři dny mě tam drželi,pak mi dali napít jakýhosi sajrajtu a vzali na rentgen.Po zjištění,že zánět se v ledvinách nevyskytuje mě s pompou pustili domů s receptem na lék,jehož název si nepamatuju,ale nesmí se při něm konzumovat citrusy a vitamín C,jinak se ruší účinek.Taková je to sranda.

Další odpovědi
arygnoc

tak isto, ako slečne v zimnom kabátiku v letnom období, keď jej prechladnú obličky (ledviny).
Podstatný rozdiel v tom nie je (mám na mysli chorobu, nie slečny).

postcd

třeba teplem a pitím ledvinového čaje (zvýšený pitný režim)