Avatar uživatele
Michal Kole

Když slečně v podzimním období v lehkých letních šatech nastydnou ledviny, jak se to to zdravotně projevuje a léčí ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3809 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Slečna se zdravým rozumem se na podzim neobleče do lehkých letních šatiček,a když už,tak nezanedbá spodní prádlo a svrchník.
Při nastydnutí ledvin nebo ledvinovém zánětu,je nepříjemná bolest v kříži v oblasti ledvin až taková,že se jednou ohneš a už se nenarovnáš.Do­provodným znakem může být též ostrá řezavá bolest při močení a neustálé nutkání na malou,ale nevyjde z tebe nic nebo málo.
Já jsem při takové ledvinové kolice byla hospitalizována v nemocnici,džigli mi jednu injekci do zadele a podávali léky,tři dny mě tam drželi,pak mi dali napít jakýhosi sajrajtu a vzali na rentgen.Po zjištění,že zánět se v ledvinách nevyskytuje mě s pompou pustili domů s receptem na lék,jehož název si nepamatuju,ale nesmí se při něm konzumovat citrusy a vitamín C,jinak se ruší účinek.Taková je to sranda.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

tak isto, ako slečne v zimnom kabátiku v letnom období, keď jej prechladnú obličky (ledviny).
Podstatný rozdiel v tom nie je (mám na mysli chorobu, nie slečny).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
postcd

třeba teplem a pitím ledvinového čaje (zvýšený pitný režim)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek