Tabea

Jaký byl váš první pocit, když jste zjistili, že jste otec či matka?

Nejlepší odpověď
Kelt

Pěkný, ale není to nic ve srovnání s tím, když si s potomkem, nebo vnukem hrajete.

Další odpovědi
Kepler

Velká radost, práh nástupu do nové životní role. Teď si představte, že mé první dítě přišlo na svět na Silvestra…

Drap

Nikdy se mě+ to nestalo, že bych zjistil že sem otcem. Vždy jsem to věděl dopředu a patřičně jsem se na to připravil. Stejně tak u vnuků jsem to viděl u všech pěti předem.

paul1

Už je to moc dávno. Pocit to byl dobrý a ještě lepší, když se dítě narodilo.

da ny

Protože se neptáte na pocit budoucí matky, ale na „zjištění“, že jsem matka….
Nepotřebovala jsem nic zjišťovat. Matkou a otcem se člověk stává
po porodu. To už je pocít úžasně krásný. ;D

autacek

Stačí jedna kapka a je z tebe taťka. Tak že první pocit velmi záleží na tom, zda-li to bylo plánované.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Tabea

Drap: Tak si manželka oznámila, že je těhotná.

Drap

Netuším, jestli si to oznámila sama sobě, ale mě to oznámila.

Tabea

Tudíž ses dozvěděl, že jsi otec :)