sour kraut

Jaký byl nejvyšší přežitý pád, kde jste spadli absolutně bez čehokoliv, co by zmírnilo pád, na pevný povrch?

Letušky co přežili pád letadla spadli tak, že byly uvnitř trosek, coz zmírnilo pád. Neptám se tedy ani na rekord že nĕkdo spadl na umělou síť z kilometru nebo do vody z 50 metrů, prostě na písek/hlínu/be­ton/pevný povrch s ničím na sobĕ než oblečením a přežil aspoň několik dní?

Odpovědi
paul1

Žádný rekord jsem neudělal, ale na dovolené s rodiči jsem při sjíždění zábradlí u schodište přepadnul a spadnul z výšky asi 3 – 4 m o poschodí níže. Ale tak šťastně,
že jsem dopadnul na nohy jak kočka. Dodnes nevím, jak se mi to podařilo. Asi zaúřadovali andělé.