zjentek

Jaký byl dosud nejtěžší okamžik vašeho života?

Každý to má jinak.

Ale v některých lidech si můžete číst jako v knize. Přesně víte, kdy k tématu lžou a kdy ne. Pod tlakem se svlékají do naha, neznámo proč. Roli jistě sehraje svědomí. To je ta věc, které se někdy nezbavíme třeba ani v politice či při mamonu. Např.>>>https://­www.novinky.cz/do­maci/clanek/ha­macek-jsem-v-soku-toto-je-nejtezsi-okamzik-meho-zivota-40359156#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=MbXKC7T7MOk-202105041118&­dop_id=40359156&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Odpovědi
Kepler

Když jsem přišel nejdřív o práci, vzápětí i o bydlení a podstatnou část majetku a nakonec 1/2 roku v nemocnici, kdy zubatá netrpělivě přešlapovala za dveřmi. To vše v průběhu 1 roku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.