Mystery_M

Jaký by byl vhodný výlet jako dárek pro šedesátníka s přítelkyní?

Šedesáté narozeniny a jako dárek padl nápad na výlet nebo vstupenku na nějaký zážitek. Napadá někoho kam by bylo nejlepší podat poukaz/vztupenku? Nebo nenapadá vás něco lepšího?

Odpovědi
Malvína

Co lázně? Kvalitní strava, luxusní wellness, nádherná architektura…? Za sebe doporučuji Mariánky.
Nabídka hotelů je rozsáhlá a málokde šlápnete vedle. Doporučím Pacifik, Bohemii nebo Hvězdu. Za návštěvu stojí určitě Centrální lázně, kolonáda, zpívající fontána, pavilony Karolinina a Ferdinandova pramene, ostatní prameny, rozsáhlé okolní lesy, obora s daňky, park Boheminium, …
Co se stravy týká, v hotelech je sama o sobě vynikající, ale doporučím Českou hodpůdku, Medité, Café Classic. Sladkou tečku můžete dat v Dolce Italia, Wiener Café nebo v Modré cukrárně. Na pivko nebo drink zajděte do Churchill's Pub – koktejl Mai Tai vřele doporučuji, je to jejich nejvyhledávanější nápoj. Pokud chcete mladší společnost kolem sebe, zavítejte do New York Caffé Bar. Z mých zkušeností platí jediné – kam vstoupíte, neprohloupíte. Za mě všude velká paráda.

Drap

Let balonem, skvělý zážitek.

elkon

To také záleží na místě bydliště. V dnešní době není dobré cestovat do „nebezpečných míst“. Já bych ze své zkušenosti preferoval pobyt někde na Šumavě. Tam je mnoho možností vyžití.

Kelt

Tomu chlapíkovi bych na týden sehnal nějakou mladší ženu a jeho přítelkyni bych poslal pryč.

Michálek1245

Ono záleží, co to je za lidi a jak žijí. Třeba pokud jsou aktivní a jezdí třeba na dovolenou, tak bych jim dal poukaz do kombinované sauny nebo něco takového. Ono 60 dneska není žádný věk a spousta párů v tuhle dobu začíná žít. Jako divili byste se, co ti lidi třeba vyvádějí leckdy v ložnici. :)