Avatar uživatele
masakrmen

Jakto, že když jsem se jednou přihlásil…

měl jsem 108 bodů (tady na odpovědích). Asi otři hodiny později jsem se přihlásil znovu a mám jen 103. Né že by mi na tom nějak záleželo, ale docela mě to zmátloa tuším že se mi to stalo už podruhé, měl jsem tehdy 80 bodů a pak najednou jen 73. Čím to je?
Doplňuji:
Děkuji. Prvně sem měl trochu strach že za nějaké otázky, či odpovědi, které se adminům nelíbili mě odečetli několik bodů, teď jsem už ale v pohodě. Ještě jednou moc děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4707 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hykam

Pokud odpovíte na dotaz, který později admin přesune do sekce Ankety a zábava, automaticky se vám přičtené body odečtou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jennysh

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-se-vam-nekomu-stalo-ze-se-vam-odecetli-body Podivej se zde.
Doplňuji:

  • iv- běžte do profilu tam dáte položku upravit a 3 okénka od spodu si odškrkněte.

Upravil/a: jennysh

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Me ale prisly maily od Admina s vysvetlenim … tak to beru ok , kdyz vysvetli. Vam ty maily nechodi ? -iv-
Doplňuji:
Jennysh – cooo ? 🙂 Kdyztak prosim do diskuze. Dik. -iv-

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Je v tom bordel či co =D
Já taky dneska ztratila asi 10 bodů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Neodecetly se jen vam, hanny 2 zalozila pred chvilickou podobne tema: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-se-to-tady-zase-deje-body-me-litaji-jak-blby-pred-chvili-jsem-mela-o-20-vic-nez-ted

  • iv-: prislo mi akorat, ze admin smazal jednu moji odpoved (na moji zadost). Ale nebyla nijak bodove ohodnocena. Nevim, jestli se treba nepenalizuji body za smazane odpovedi, ale to je jen ma domenka, asi spatna, pac nikdo tu o tom nikdy nemluvil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Přesunování zůstane,ale body se odečítat nebudou.Snad brzy.Viz odkaz.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/urcite-si-radi-prectete-tuto-odpoved

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jo , chtela jsem to tak … proto jsem si to zmnenila , ale u me clovek nikdy nevi , tak jsem rada za kazde upozorneni. Diky vam obema kluci – dnes dobrou. -iv-

před 4707 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jennysh , co ze to mam udelat ? Je tam , ze chci , aby me to posilali , nebo nechci , aby me to posilali a ja tam tedy mam co ? 🙂 Asi aby me to posilali. 🙂 To jsem si tam zaskrtla asi pred 4 dny. Ja to tam drive nemela. A co s tim jako ?? 🙂-iv-

před 4707 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jennysh

jak to teda myslíte že vám chodí zprávy od administátora? A já se vás tedy ptám,jestli chcete aby vám i nadále chodili.nebo nechcete být informována e-maily? chápeme se?

před 4707 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jennysh

No,teda pokuď jsem to dobře pochopil,tak nechcete aby vám chodili veškeré informace od Administrátora těchto stránek,Pokuď jsem to blbě pochopil,tak se omlouvám.

před 4707 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jennysh

Aha už chápu.Omlouvám se.Asi mám svůj den.

před 4707 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Jennysh: Nene, -iv- to (pravdepodobne) chce nechat, aby ji chodili :) Jen nam rikala, ze si to sama zaskrtla pred 4 dny.

  • iv-: mas tam zaskrtle „zasílat informaci o doplnění otázek s mojí odpovědí“. Ja mam zaskrtle i „zasílat týdenní shrnutí aktivit“, je zajimave se mrknout, kolik odpovedi jsem tu za ten tyden nazvanil :)

před 4707 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Chudste , jako " pokutu " myslis ? 🙂 To asi ne. Ale u jine otazky , kdyz si nekomu odpovidal a dobre ( to ty vzdycky ) :-p , a ten tazajici ti dal palec a pak jeste nekdo jiny ( ja ) , tak tomu , co se ptal mu pak Admin preradi otazku do Aktualit a tobe se automaticky smazou ty palecky taky. Chapu to snad sobre , trebas nekdo odpovi i sem , jestli to tak je. 🙂 -iv-

před 4707 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Bohuzel ne vzdy odpovidam dobre – viz napriklad z dneska zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/deditstvi-po-nevlastnim-otci

Ale ano, jinak to chapes skvele :) (Nebo tedy chapes to stejne, jako ja.)

před 4707 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek