escrito

Děditství po nevlastním otci

Náš nevlastní otec s kterým jsme vyrůstali od mala, máme i jeho příjmení. Jak je to s dědictvím pokud by se s ním něco stalo. Máme na dědictví nárok?

Nejlepší odpověď
Hykam

Myslím, že to nezáleží na tom, jestli byl y s vaší matkou oddáni, jak píše Chuds, ale spíše na tom jestli vás adoptoval (příjal za vlastní), ale předpokládám, že pokud máte i jeho příjmení , tak vás za vlastní přijal a tudíž máte nárok na dědictví.

Další odpovědi
anonym

Je to tak , jak pise Butani. -iv-

chudst

Ozenil se s vasi maminkou? Pokud ano, pak nevyskrtne-li vas ze sve zaveti, tak ano.

(Beru zpet; viz Butani.)