Zlatý

Co se to tady zase děje?Body mě lítají jak blbý,před chvílí jsem měla o 20 víc než teď!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To i ja; dival jsem se do "mych odpovedi", ale zadna otazka nebyla prerazena z poslednich 5 stran do aktualit. Teprve tady se ukaze, kdo hraje na body a kdo ne :) Ja osobne to neresim. Tak jsme proste prisli o 20 bodu, no co, svet se nezbori.

Další odpovědi:

Zlatý

já taky.

:(

Bronzový

Já asi taky, a je mi to jedno :) Kdybych neměl zrovna těsně přes celou tisícovku, tak si toho asi ani nevšimnu.

Dejte si do listy nahore ... mozna se dnes nekdo bavi ... zmizeni bodu ...Nas Toom to nedavno hezky napsal a dostal vysvetleni .... poctete si . -iv-
Doplňuji:
Barnajko , tak budete alespon " slavit " maminy rok narozeni 2 krat - mozna i 3 krat . :-)

Zlatý

Vím, že včera jsem měla 1957 bodů (mamčin rok narození) a dneska mi jich taky pár přibylo.. a najednou mám 1923.
Je mi to fuk :)) Pro mě-za mě ať se celý ten bodový systém zruší úplně. Stejně je to tu jenom na peklo :))

-iv- Oslav není nikdy dost :))

Zlatý

Vykašlite se tu na nich už jsem to zde psala kolikrát že tu nejsou normální lidi ale malé dětičky

Bronzový

Milá Hanny_2, třeba to bude i tím, že získáváš body za denní přístup, hodnocení otázky/odpovědi. V případě strhávání bodů se může jednat o rozpor s podmínkami zveřejňování příspěvků, např. nevhodné názory, nicneříkající otázky/odpovědi, příp. chat. Více se dozvíš v systému bodování uživatelů.

Zdroj: www.odpovedi.cz/bodovani

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.