tom004

Určitě si rádi přečtete tuto odpověď.

Někteří „uživatelé“ ukončí svou „činnost“,a možná se vrátí ti,co byli fajn.

Dobrý den,

Vámi zmíněná otázka byla přesunuta z důvodů uvedených v Často kladených otázkách http://www.od­povedi.cz/faq

Nedokážu zjistit který uživatel otázku nahlásil, nicméně všechny přesuny jsou potvrzovány administrátory serveru a body jsou odečteny až ve chvíli, kdy je přesun potvrzen. Žádný uživatel tedy nemá pravomoc mazat body – body jsou odečteny až po potvrzení administrátorem.
Pokud se Vám odečetlo více bodů tak je to pravděpodobně způsobeno tím, že byly přesunuty otázky jiných uživatelů kde jste odpověděl a získal body za odpovědi.
Co se týká přesunů a odečítání bodů tak v současné době zvažujeme změnu, kdy by se při přesunu body neodečítaly (změna bude nejspíš provedena během cca 2 týdnů).

S pozdravem,
Jan Štípek
Doplňuji:
Pro Terryle.Kvůli bodům,se určitě nevrátí.Ale možná si řeknou,že těm,kteří se takto „bavili“,a hlavně na jejich účet,konečně někdo vezme jejich „hračku“,takže nemají důvod zůstávat na stránkách. Potom se možná vrátí.

Nejlepší odpověď
Terryle

Zajímavé – dobře, že se to vysvětlilo.
Ale, myslíš, že se díky tomuhle někteří vrátí? POkud jsem to dobře pochopila, změní se jen to, že nebudou mizet body. A ti fajnoví, kteří tu byli a odešli, tuším fakt nešli kvůli bodům… ale spíš kůvli sporům s ostatníma. A ty se můžou obejvit vždycky znova.
Ale byla bych ráda, kdybych se pletla a pár starých tváří se vrátilo… :o)

Doplněno: a to máš vlastně možná pravdu, to jsem si neuvědomila. Dík! :o)

Další odpovědi
anonym

Tome , vy uz jste mel byt davno zlatej !! Pro me ale jste zlatej uz ted !! Dokonce i odpoved od " Admina " jsem pochopila – a to je u me co rict.
P.S. Nevim co se tu kdy drive mlelo do podrobna , ale preji vam , at se vam vasi " dobri virtualni pratele " vrati. 🙂 A jeste dotaz : Muzeme ale i my novejsi prichozici presto zustat ? ;-( beee -iv-

anonym

Vše vysvětleno!To­me,díky za snahu!

tom004

Jejda,já tady zase tak dlouho nejsem,a jsem rád za každou dobrou radu,a novou vědomost,kterou zde získám od fajn lidí.A těch je tady naprostá většina.Takže nejen -iv-,ale všem ostatním patří poděkování,alespoň za to,že vůbec jsou.

anonym

Aby mi nezaclo prset do frnaku … ! 🙂 -iv-