jirka F

Jakou značku džusů máte chuťově nejraději?

U mně je to zejména relax a caprio nebo i granini není špatný.

Nejlepší odpověď
kodl67

f) jiné(dopište jaké)

Pfanner.

Další odpovědi
zjentek

f) jiné(dopište jaké)

Značka zjentek, doma vymačkané z čerstvého ovace či zeleniny.

DoTazatel

d) Happy day

Pfanner – ty jsou rozhodně nejlepší a hned pak Happy day – obě značky mají všechny příchutě dobré. Piju ale plno značek (pak hlavně Relax a Hello).

Snažím se omezit cukr, takže džusy moc poslední dobou nepiju. Ale zrovna mám malinový a nektarinkový Pfanner v lednici.

Malvína

f) jiné(dopište jaké)

Rozhodně Pfanner! Miluji malinový a švestkový. Od Relaxu mám ráda hruškový, i Granini občas koupím. Můj dlouhodobý favorit byl i Cappy grapefruit, který obsahoval hodně dužiny právě grepu. Bohužel jsem ho už dlouho nikde neviděla. Ale Pfanner prostě vede 🙂

da ny

f) jiné(dopište jaké)

Na džusy si nepotrpím.
Občas čerstvou šťávu z oblíbeného/dos­tupného ovoce.
Nezdravé a pro mne i nevhodné kombinaci ovocných šťáv se zeleninovými se
ze zřejmých důvodů vyhýbám.
Když už to musí být, naředím si vodou Pfanner, Cappy, Relax. Hello…

Kepler

b) Caprio

Ananas a hruška

Lurius

f) jiné(dopište jaké)

Když už si chci něco koupit, tak sáhnu po smoothie, miluju kombinace ovoce a zeleniny, ale nejlepší je vážně doma naházet ovoce do smoothie mixéru a máš to za minutu hotové a s družinou je to mnohem chutnější a zdravější, ale abych odpověděl na otázku, tak
http://www.roh­lik.cz/cdn-cgi/image/f=au­to,w=500,h=500/https://c­dn.rohlik.cz/i­mages/grocery/pro­ducts/1317921/1­317921-1580333061.jpg

anonym

f) jiné(dopište jaké)

značku při výběru absolutně neřeším, dívám se na to podstatné a to je složení a koncentraci původní přírodní složky. Když mám vedle sebe 100% pomerančový albert Quality vezmu ho vždy spíš, než nějaký ošizený 50% (sice značkový přesto ale) šmejd, ve kterém platíte jen předraženou vodu.

DoTazatel

@Malvína, Na Cappy jsem zapomněl, ty jsou taky skvělé, obzvlášť pomerančový s dužinou, nejvíc ale asi jahodový (ten dužinu myslím nemívá).

Malvína

Ano, jsou také dobré. Cappy Pulpy grep mi ale chybiiii ☹

DoTazatel

Ten jsem nikdy neměl, ale mohl být dobrý.
Zdá se mi, že dřív chutnaly ty Cappy líp, byly takové hustější a měly víc ovocnou chuť, dnes se mi zdají takové víc vodnaté (ale pořád jsou dobré).