jakho

jakou značku aut ?

Jakou značku auta preferujete vy ??

Nejlepší odpověď
1popelka1

Je mi to jedno, hlavně když mě doveze z bodu A do bodu B, není poruchové, došáhnu na pedály a vidím přes volant (měřím 150cm) a nemusím platit naftu.

Další odpovědi
Martina S.

Já mám Peugeot 206, ale jako značka která je spolehlivější si myslím že je ten Ford. Chtěla bych C-max.

hawranek

Japonce- Kia, Nissan

Bumbes

U osobních Ford, Chevrolet a VW.
U Off-Road Nissan, Toyota a Mitsubishi

BEAES

Škoda, Opel, BMW, Audi- první dvě jsem měla, druhé dvě se mi líbí.

anonym

Audi,Wolsvagen

MacaM

Nepreferuji, měli jsme Škodu Fabii, pak Citroen Break a nyní máme KIA Cee´d.

anonym

Mercedes.

Jag

Koncern VW hlavně kvůli cenám a dostupnosti náhradních dílů to myslim že se nemá s kým rovnat z tohohle pohledu.

brunette

určitě ford 🙂

mosoj

hawranek : Kia není Japonec ale Korejec !!!!