Kapicka

Jaká je pro vás nejlepší značka aut a proč?

A jaké jsou nejžádanější?

Odpovědi
hanulka11

Nevím jaká značka je nejžádanější my byli spokojen i s Hyunday a nyní máme oba Opel a bez závad .

Ar

Nejžádanější, jak v které zemi, u nás je jasné, že je to Škoda. Domácí produkce je ve většině zemí vyrábějících auta, vždy preferovaná. Jaká značka? Osobně jsem fanda Alfa Romeo. Proč? Nemám rád takovou tu uniformnost „konceru VW“ a vzhled Alfy má stále co dosebe. Rozhodně nemusím na parkovišti hrát hru „najdi svého Helmuta“ :)

pusinka50

Škoda se hrozně pokazila, motorově na nic, brzy vznikají závažné problémy a je na odpis. Syn je automechanik a má všechny dostupné informace. Chtěla jsem si znovu koupit Škodu, ale po těchto informacích už nechci. Já sama mohu k tomu říct, že když jsem z nedostatku práce pracovala v call centrech a dotazovali jsme se lidí z různých konců republiky, kteří vlastnili Hyunday, všichni si toto auto velmi chválili jako velmi spolehlivé, že s ním neměli vůbec žádný problém a koupili by si ho znovu a na dotaz o negativních vlastnostech tohoto auta všichni odpovídali, že neznají ani jednu.

venkovan

Ta která mi zajistí dopravu z místa „A“ do místa „B“. A víc neřeším.
A kdyby byla šance, vezmu docela normální auto bez elektroniky a dalších vymožeností, které z řidičů dělají jen tahače volantu. Celkem bych bral i převodovku bez synchronů, posilovač řízení bych taky oželil.
Prostě a jednoduše – auto k řízení, kde se musí i používat cit, aby dobře sloužilo.

aramah

Samozřejmě to moje
Scenic, 🙂
Nevím jaká jsou nejžádanější ale manžel má Wollsvagen passat a taky v pohodě.

mrblackwell

Samozřejmě nejlepší značka je BMW,Audi a Mercedes.Proč ? Protože ani jednou nevlastním a si a ni nebudu.pokud máte radu jak si na takové auto vydělat,tak se ozvěte :o)) Prozatím vlastním Renault Thalia a přes všechny počáteční obavy jsem nadmíru spokojen.Mám ho již sedm let a pouze jezdím,žádná závada.jen měním olej a každoročně na prohlídky.Za ty prachy slušné auto s velkým kufrem.Dá se říct takový mercedes pro chudé :)))

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.