zjentek

Jakou to „úchylkou“ trpí ženy, podléhající podstatně starším mužům?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=rJABBmAM­XnY

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, není jich moc, ale existují v počtu nikoliv bezvýznamném. O co jde? Nwm, možná jen o nedostatečnost optosenzorů (zkrátka potřebují brýle jako dna od jogurtů, pamětníci chápou, mlaďasové NEMOHOU). ;) :D :D

Zpravidla ale jde jen o „hmotně-finanční“ lačnost/jistotu, protože od 60leté mumie rozhodně nemohou očekávat výkony, jako od 20tiletého kozlíka. :)
Nicméně nejsem si jist, zda-li jde o „úchylku“, tohle je ženám snad geneticky naprogramováno, stejně jako chlapům zírání/slintání nad kvalitně vyvedenými křivkami ženských sekundárních pohlavních znaků. ;) :)

Další odpovědi
Rokio

Gerontofilka nebo zlatokopka.

paul1

Jméno úchylky neznám, ale je to asi tak, že čím tučnější konto, tím dřív podlehne. Takže přímá úměrnost.

dubraro

To není úchylka, ale běžná životní a rozmnožovací strategie, vzniklá evolucí.

plebs

Peníze peníze ty má každý rád

Dochy

Nemusí jít jen o zlatokopky. Jak se říká, jeden rád holky, druhej vdolky. Každej jsme jinej. Proč škatulkovat a odsuzovat každého, kdo něco cítí jinak než já?

Alissea

Není to o žádné úchylce..
Budeme jednat narovinu- muži mentálně dospívají později než ženy…
Málokterá žena chce mít vedle sebe batole, které neumí o ničem rozhodovat- chceme chlapa, který ví o čem mluví, ví co od života chce a dokáže si za tím jít.
Ženy si z pravidla dlouhodobě nerozumí s muži svého věku, proto hledají starší, zkušenější,…
Neříkám, že je to tak vždy, to v žádném případě. Najdou se i také, které starší muže vyhlíží jen kvůli penězům, ale to už je víceméně o stylu „života“.

aliendrone

Rokio>>> Dobře ty! Na gerontofilii jsem nevzpomněl. :)

Rokio

alien: Děkuji za pochvalu. 🙂