prosííím řeknětě
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
Co je nejlepší a co nejhorší na tom, že hraješ Bellu v sáze Twilight?
link:
Zdroj: http://www.blesk.cz/clanek/bijak-filmove-hvezdy/135685/kristen-stewart-z-twilightu-slavu-si-uzivam.html
Bellu.Ten film zbožnuju.
U otázky nebylo diskutováno.
Jaký význam má čas v lidském životě a jakým způsobem určujeme jeho skutečnou hodnotu?
Měli by kolegové v práci vědět, kdo kolik vydělává, nebo by výše platu měla zůstat tabu?
Okolo 40% dětí má střední a těžké deprese. Je to v EU průměr?
Jak vysoké šance dáváte české hokejové reprezentaci na vítězství v dnešním zápase proti Kanadě?
Dokáže si člověk sám uvědomit, kdy už se blíží k syndromu vyhoření?