denisse

Jakou postavu získám cvičením jogy?

Ahoj jakou postavu ziskam pravidelnym cvicenim jogy? Cetla jsem ze by se svaly nemeli zvetsit na objemu jen krasne zestihlit a natahnout. (a to prave potrebuju

Odpovědi
Muffz

Zeštíhlit svaly? Zajímavé (a blbost).

Jógou si zpevníš svaly a celou postavu, na objemu se nic nezmění. Jóga je na kondici, rovnováhu, zlepšení dýchání, uvolnění stresu, práci se svým tělem. Jsou to ale takové „vnitřní“ věci, na estetiku kromě zpevnění svalů jóga vliv nemá.

marci1

Zpevněnou, ohebnou a pružnou. Podívej se třeba na Andreu Verešovou. Ta pravidelně cvičí jógu a jakou má postavu! 🙂

dalid

Skracovanim svaly naberaju na objeme. Pravidelne cvicenie jogy zabranuje skracovaniu a zlepsuje ohybnost a pruznost tela. Samotnou jogou posilnite najme stred tela, ale ako doplnok k silovemu cviceniu zabrani skracovaniu svalov.