uccello

Jakou online či bluetooth hru pro dva mi doporučíte na Androidu?

Rad bych si s dcerou zahrál nějakou hru na Android, kde je možná třeba i kooperace, ale není to nutnost. Hlavně abychom tam byli spolu, něco tvořili nebo prozkoumávali a zároveň to bylo dobře hratelné. Nějaký masivní multiplayer, kde vás někdo pořád otravuje nebo zabíjí, to opravdu ne. Asi navrhnete Minecraft, ale ten máme rozjetý na PC. Děkuji za tipy.

Odpovědi
elkon

Rozumný člověk dětem nabízí smysluplné vyžití (např. kultura, sport a pod.) a nepodporuje je v podobných aktivitách.