jendahun

Kterou aplikaci v mobilu s Androidem musíte mít?

Dva dny už jenom stahuji a mažu aplikace,Android je geniální a jednoduchý,jsem úplně nadšen.Po OS Symbian UIQ3 a 9.1 S60 3rd.edition,jsem šokován jednoduchostí stažení a funkčností android aplikací.Telefon stojí za ho…,ale OS je bomba.Co máte stažené jako nutnost,bez které se neobejdete?Já navigaci,zprá­vy,přehled tisku,aukro,mobil banku.Nejde mi nějak normálně stahovat mail ze seznamu,naopak jejich Gmail jde krásně.

Nejlepší odpověď
Fyzik

Být tebou, ještě si stáhnu iOS :)

V iOS jsem si jako první stáhnul iVysílání, ČT24, ČT 4 SPORT, YouTube, Facebook Mobile, IDOS a samozřejmě vodováhu. To všechno je, pokud vím, i pro Androida. :)

Další odpovědi
barnajka

Mě tam právěže ten Gmail nejede. Nebo takhle – nejde mi vytvořit účet, čímž pádem se nedostanu ani do kalendáře, ani do map, ani do marketu…všechno to požaduje propojení s Google účtem.
Aplikace stahuju z alternativních zdrojů, ale moc jich bohužel není, takže výběr je omezený. Jsem ráda za aplikaci Funny Notepad (kalendář + psaní poznámek), několikrát už se mi hodilo i pravítko, co se po spuštění objeví na displeji :)
Jinak jsem si nainstalovala jen pár her pro odreagování (bantumi, sudoku, tangram, alchemy) a několik dalších blbinek: Relax and sleep (relaxační melodie), virtuální piánko, virtuální trombón a virtuální bicí. Jó, a ještě virtuální bublinkovou folii k lupání bublinek :D
Zkrátka samý užitečný a nezbytný věci tam mám :D

anonym

(Pro Barnajku, pokud nemáte Google účet, můžete jej snadno vytvořit zde http://gmail.com …)

A k původní otázce:
Pro telefony s Android systémem bych doporučil tento software:

  • Pro sociální sítě „Facebook“ a „Google Plus“
  • Správce souborů „Astro“ nebo „Total Commander“
  • Čtečka čárových kódů „Barcode Scanner“
  • pro geocaching a turisticke hry „c:geo“, „foursquare“ a „gowalla“
  • mapu hvězdné oblohy „Google Sky Map“
  • online uloziste s moznosti sdileni „dropbox“
  • online rádia „Last.fm“, „Grooveshark“
  • pro rozpoznávání hudby „Shazam“ nebo „soundhound“
  • jízdní řády „Pubtran“
  • pro kreativnější fogografování a snažší zachycení okamžiku „Fast Burst Camera“, „HDR+ Camera“ a „Paper Camera“
  • pro dodatečné vyretušování a zkrášlení fotografií „MagicHour“, „Pixlr-o-matic“, „Touch Retouch“
  • „Dialer One“ pro pohodlnější a rychlejší vytáčení
  • „Slide IT“ klávesnici pro rychlejší psaní
  • „EasyMoney“ pro správu osobních financí
  • „OvuView“ kalendář
  • „Taxikář“, vám najde nejlevnější a nejbližší taxi službu
  • „WeFi“ vám najde nejbližší wifi internet zdarma
  • „ČT24“ pro klasicke zpravodajstvi v telefonu
  • Hry „Cut The Rope“, „Where is my watter“, „world of goo“, „robotek“, …

Všechny tyto mobilní aplikace pro Android a hry jsou dostupné přímo v Android Marketu.

Pro sledování novinek ze světa androida http://postou­ranni.cz/svetan­droida.cz