Avatar uživatele
jendahun

Kterou aplikaci v mobilu s Androidem musíte mít?

Dva dny už jenom stahuji a mažu aplikace,Android je geniální a jednoduchý,jsem úplně nadšen.Po OS Symbian UIQ3 a 9.1 S60 3rd.edition,jsem šokován jednoduchostí stažení a funkčností android aplikací.Telefon stojí za ho…,ale OS je bomba.Co máte stažené jako nutnost,bez které se neobejdete?Já navigaci,zprá­vy,přehled tisku,aukro,mobil banku.Nejde mi nějak normálně stahovat mail ze seznamu,naopak jejich Gmail jde krásně.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? barnajka před 4463 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Fyzik

Být tebou, ještě si stáhnu iOS :)

V iOS jsem si jako první stáhnul iVysílání, ČT24, ČT 4 SPORT, YouTube, Facebook Mobile, IDOS a samozřejmě vodováhu. To všechno je, pokud vím, i pro Androida. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Mě tam právěže ten Gmail nejede. Nebo takhle – nejde mi vytvořit účet, čímž pádem se nedostanu ani do kalendáře, ani do map, ani do marketu…všechno to požaduje propojení s Google účtem.
Aplikace stahuju z alternativních zdrojů, ale moc jich bohužel není, takže výběr je omezený. Jsem ráda za aplikaci Funny Notepad (kalendář + psaní poznámek), několikrát už se mi hodilo i pravítko, co se po spuštění objeví na displeji :)
Jinak jsem si nainstalovala jen pár her pro odreagování (bantumi, sudoku, tangram, alchemy) a několik dalších blbinek: Relax and sleep (relaxační melodie), virtuální piánko, virtuální trombón a virtuální bicí. Jó, a ještě virtuální bublinkovou folii k lupání bublinek :D
Zkrátka samý užitečný a nezbytný věci tam mám :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

(Pro Barnajku, pokud nemáte Google účet, můžete jej snadno vytvořit zde http://gmail.com …)

A k původní otázce:
Pro telefony s Android systémem bych doporučil tento software:

  • Pro sociální sítě „Facebook“ a „Google Plus“
  • Správce souborů „Astro“ nebo „Total Commander“
  • Čtečka čárových kódů „Barcode Scanner“
  • pro geocaching a turisticke hry „c:geo“, „foursquare“ a „gowalla“
  • mapu hvězdné oblohy „Google Sky Map“
  • online uloziste s moznosti sdileni „dropbox“
  • online rádia „Last.fm“, „Grooveshark“
  • pro rozpoznávání hudby „Shazam“ nebo „soundhound“
  • jízdní řády „Pubtran“
  • pro kreativnější fogografování a snažší zachycení okamžiku „Fast Burst Camera“, „HDR+ Camera“ a „Paper Camera“
  • pro dodatečné vyretušování a zkrášlení fotografií „MagicHour“, „Pixlr-o-matic“, „Touch Retouch“
  • „Dialer One“ pro pohodlnější a rychlejší vytáčení
  • „Slide IT“ klávesnici pro rychlejší psaní
  • „EasyMoney“ pro správu osobních financí
  • „OvuView“ kalendář
  • „Taxikář“, vám najde nejlevnější a nejbližší taxi službu
  • „WeFi“ vám najde nejbližší wifi internet zdarma
  • „ČT24“ pro klasicke zpravodajstvi v telefonu
  • Hry „Cut The Rope“, „Where is my watter“, „world of goo“, „robotek“, …

Všechny tyto mobilní aplikace pro Android a hry jsou dostupné přímo v Android Marketu.

Pro sledování novinek ze světa androida http://postou­ranni.cz/svetan­droida.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek