Avatar uživatele
Kepler

Jakou nejlepší zprávu vám dal lékař?

V mém případě to byl urolog, který mi po náročném vyšetření s podezřením na rakovinu řekl: gratuluji, výsledek je negativní, jste VŠEHO schopen!

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Edison před 1558 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Mě teda ne, ale mému tátovi řekl: Teď můžete všechno. Přecházet na červenou, přelejzat šraňky, lézt na vysoký napětí…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Po nedávném zákroku na srdci mně operatér pochválil za toleranci velmi nepříjemných průvodních příznaků a sdělil, že zatím je vše OK díky čemuž mohu bez omezení smrkat a holit se.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… podívejte se do občanky na datum narození, copak si myslíte, že tělo je neopotřebovatel­ný ???

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Keplere, jak takový podezření vzniká? (Pokud to není tajné.)

před 1558 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Najdou ti v krvi markery, které můžou znamenat přítomnost rakoviny, ale nemusí. K potvrzení nebo vyvrácení je nutná biopsie.

před 1558 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Jenže ty markery můžou pocházet odkudkoli, ne?

před 1558 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

…jakože mohou mít původ v nějaký rakovině, o který se dosud neví anebo taky nemusí, ne? Nebo je to tak, že určitý markery odkazují na určitý části těla? To bych koukal…

před 1558 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

V mém případě se jednalo o rizikový orgán, kde mohlo dojít k malignímu zvrhnutí z neškodného nádoru na zhoubný. Proto byl sledován právě ten. Každý marker je typický pro určitý orgán, není univerzální.

před 1558 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Doplácí podobný „sken“ krve pojišťovna? Rád bych si nechal prošetřit vzorek na přítomnost markerů a nechce se mi zakládat tady nový vlákno. (;(;(;

před 1558 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nad pade to máš zadara a ještě ti pošlou domu pozvánku …

před 1558 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek