Pruzkumnik

Jakou mohu uvést adresu pobývání na neschopence?

Mohu tam dat třeba adresu hospody, případně hotelu s barem? A co kdybych uvedl adresu nemocnice? Nebo nějakého velkého areálu či továrny?
A jak to mají pracující bezdomovci? Musí přebývat na městském úřadě kvůli případné kontrole?

Odpovědi
gecco

Můžeš tam (místo pobytu v pracovní neschopnosti) uvést v podstatě libovolnou adresu…
Ovšem minimálně při kontrole tam musíš dodržovat léčebný režim – tedy ono místo musí splňovat takové podmínky, aby´s tam ten režim dodržovat mohl…
😉
Hotel s barem – klidně, doma přece taky můžeš mít bar, ne?
Hospoda – klidně, budeš-li tam mít potřebné podmínky, to, že jsi v hospě přece neznamená, že musíš (můžeš) chlastat, ne?
Atd…