cappuccino

Jakou mate zkusenost se samozabarvovacimi optickymi brylemi?

Jsou vhodne i na rizeni?

Odpovědi
Pepa25

Výbornou.
Samozřejmě.

Emefej

Zkušenost mám rozporuplnou. Když byly nové, vše fungovalo bezchybně, po cca 3 letech už to začalo haprovat. Hodně dlouho trvalo než se zabarvily (odbarvily). Další už jsem si nepořídil. Je to už mnoho let (40), možná se od té doby technologie vylepšila.

Filip84

Osobně žádnou.

Spolužák na učňáku to měl, vypadal v tom, jako slepec.

Ale jako, víš co, proti gustu…? 🤷‍♀️😅

Drap

žádnou. Nenosím samozabarvovací brýle

Mravenec

Žádnou, oči mám zdravé.

cappuccino

Pro ty, ktere to zajima: svuj problem jsem vyresila magnetickymi klipy na didoptricke bryle a jsem moc spokojena jak s kvalitou, tak s cenou.

cappuccino

Emefej: za 40 let se toho jisto hodne zmenilo. Docetla jsem se, ze existuji specielni skla pro ridice.
Tento tyden hodlam navstivit optiku a zeptat se na moznosti.
Moznosti je samozrejme vic.
Dekuji.

cappuccino

Dekuji za informace o stavu vaseho zraku. Spis jsem ocekavala zkusenosti lidi, kteri tyto bryle nosi.