Avatar uživatele
dust8

Jakou máte peněženku? Doporučili byste jí?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 1521 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Jedině koženou, s dostatkem přihrádek na karty. S nalezenou koženkovou ale taky nepohrdnu.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lukas27

Mám malou koženou v které je jen jedna záložka na hotovost, malá kapsa na drobné a jinak je to vlastně taková konstrukce, do které zastrkáte všechny karty a jednim tlačítkem jednoduše všechny karty vystřelíte postupně za sebou. Tak abyste mohli chytnout, kterou potřebujete a lehce ji vyndat. Je to velmi elegantní, praktické a drobné. Nedělá to žádné velké boule v kapsách. Na aliexpressu se dí sehnat za cca 80 kč i s poštovným až domů. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Mám čtyři kryptoměnové peněženky a dětskou peněženku na peníze, doklady a platební kartu.

Doporučuji kryptoměnovou peněženku na Blockchain.com.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Peněženka je pro mě investice na několik let, proto preferuji kvalitu, což je pro mě jedině pravá kůže, cena cca 1000 – 1500 Kč.

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Já bych tu svoji nedoporučil, ale dražší si nekoupím. Stačí mi to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Já mám dvě kožené. Na domácí měnu a karty dolarku, má skvěle vyřešené kapsyčky na karty, které nemohou vypadnout. Druhou mám na cizí měnu, tam mám firemní kartu, kartu firemního pojištění a tak… Ač nevypadaj, mám je leta a skvěle držej. Sehnat dnes kvalitní peněženku je fak oříšek. Buď je skvělá ale nevejdou se do ní velké baňkovky, nebo obráceně. Mno… poštěstilo se a už se mi stoojrovky neničej v ohybu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Často prázdnou. A nedoporučuju.
_
Je kožená, asi 60let stará.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… žádnou … kováky mám jen po kapsách a papírový nepoužívám, od toho mám digikarty nebo plast …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jana5678

Dobrý den, pokud hledáte kvalitní sportovní peněženku, doporučuji ji koupit online. Já sama jsem nedávno objevila skvělý obchod, kde prodávají moc hezké dámské peněženky. Vybrala jsem si jednu, která skvěle ladí s mojí kabelkou a zároveň doplňuje mé outfity. Nákup online je pohodlný a máte širší výběr než v kamenném obchodě. Přeji vám hodně štěstí při hledání peněženky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Ve své podstatě mi dneska už stačí jenom malá peněženka na pár drobných a pak platební karta. Jako když vidím, že někde neberou karty, většinou tam ani nechodím. To už fakt musí být, že je to třeba oblíbená pekárna, ale s tím si pak do budoucna počítám. :) Takže asi tak. Fakt už dneska není potřeba tahat nic, co vám rve kapsu.

Avatar uživatele
tyna.ryglova

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1359 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek