Lotr2008

Jakou majnkraftí příručku by ste my doporučili?

Cau, Zajímá mne jakou majnkraftí příručku by ste my doporučili, protoze chci to dobre umět s redstounem a chci vědět jak na endrmennny atakpodobne ??? :))))

Odpovědi
Jack 12323

Ne to chtějí jen ti kidi o kterých píšeš pod jiným jménem

Kelt

Doporučuji naučit se česky, cizí slova psát tak, jak se píšou a hlavně si prober zájmeno já ve všech pádech.
Já píšu,
Beze mne to neuděláš, pro mne, za mne
Dáš to mně, ona mi to slíbila
viděl jsi mne, mě
Ona tak mluvila o mně,
Ty se se mnou budeš bavit.

Edison

Žádnou. Doporučuju vypnout compy a jít mezi lidi, na vzduch. Nebo nějakou tu příručku o češtině.

anonym

nejúplnější zdroj je zřejmě Minecraft Wiki https://minecraf­t.gamepedia.com/Mi­necraft_Wiki