Kelt

Jakou láhev alkoholu byste doporučili si koupit?

I když skoro abstinent, v baru neotevřená Becherovka v krabici a další dary, něco skoro od svatby 33 let. Tullamore dew jsem spotřeboval asi za 2 roky. Dnes jsem v Bille váhal nad Jamesonem a pak se díval na nabídku. Koňak, brandy, vodka, rumy a jiné. Takže snad mi někdo poradí, co si koupit a co určitě nekupovat.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nemá smysl kupovat předražené destiláty známých značek. Ženy ocení třeba Magister (i mně chutná – kam se hrabe Becherovka) nebo jiná lepidla. U chlapů je to složitější, záleží na vkusu. Docela bych byl zvědav na nějaký ten Tatratea.

Další odpovědi
Kajoch

Jameson – Irská whiskey.Piju ji v posledním dni roku a je skvělá.

mosoj

Prázdnou.