Lotr2008

Jakou knihu jste v životě přečetli nejvíckrát?

Já asi Malého prince, četl jsem ho v dospívání, pak jsem ho četl dětem, pak vnoučatům, nedávno jsem si ho přečetl znova. Je to knížka pro děti, ale je hezká, četl jsem ji nejvíckrát ze všech knih. Jakou knihu jste vy přečetli nejvíckrát?

Odpovědi
Filip84

Jízdní řád! 😀😎

Disraeli

O Kýrově vychování.

Ametyst

“Tři muži ve člunu”.

zjentek

O stromu, který dával! ☝

Haré Krišna 🙏

da ny

Některé odborné, o zdraví (do některých nahlížím průběžně spousty let).
Jinak, asi Mikeše a Malého prince (mije bible 😉. Planeta lhářů, Svět podle Garpa a Tichou dohodu 😉
Knihy už bohužel číst nemohu (jen v elektronické podobě).

Drap

Asi Dva divochy od E.T.Setona

Rokio

Knížky o Harrym Potterovi.

elkon

Neptáme se „jakou“, ale „kterou“. Četl jsem pouze školní povinnou četbu. A to pouze jednou. Jinak knihy nečtu. Mám jiné zájmy.

Pepíček 666

Možná je to Sartreova „Nevolnost“, možná „Srpnovští páni“ Vladimíra Neffa…