Kelt

Jakou knihu byste si vzali sebou, kdybyste museli opustit domov?

Dejme tomu, že se budete muset odstěhovat, nábytek tam budete mít, všechny knihy budete mít ve čtečce a jednu jedinou si můžete vzít s sebou. Která by to byla a proč? Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Nemám takovou knihu. Některé se nedočtou ani do první kapitoly, některé se dočtou a jsou zapomenuty a některé se vryjí do paměti tak dobře, že nemáš potřebu přečíst si ji znova. Já bych si sebou vzal radši tu nejlepší muziku.

Ametyst

To je těžká otázka. Ale musím zvolit- tak Říše strachu (Michael Crichton).

GM

Sto roků samoty od Marquéze.