Sarrow

Jakou hudbou zaháníte smutek/depresi?

Co vám pomůže zbavit se nepříjemného pocitu, strachu nebo smutku?

Nejlepší odpověď
badisko

cas …:D na deprese netrpim a smutnej nebyvam…:D ale kdyz uz… tak jdu mezi lidi nebo sednu do auta a jen tak bezcilne jezdim ..

Další odpovědi
Luuu

Reggae !

tenisakb

Na deprese si myslím je dobré opravdu být mezi lidmi, hudba nám také může pomoct. U každého to je jiný styl hudby, dobré je pouštět si písničky, které máte spojené s nějakou dobrou/veselou událostí či příhodou.
Ke každé písni mám nějaký „příběh“, kde jsem ji poprvé slyšel nebo kde a kdy jsem si ji poprvé oblíbil. Podle toho jestli to byla veselá nebo smutná příhoda rozhodněte, kterou si pustíte.
ROZHODNĚ TO MUSÍ BÝT VESELÁ PÍSEŇ
http://youtube-pisnicky.cz/?v=jj8y­oEHC9Hw

Zdroj: http://luzr.cz

arygnoc

nemám čas na smútok či depresiu.
život je proste kopec srandy, poznávania nového.
že sa sem tam niečo nepodarí – no bóže, svet sa nezrúti, veď kto nič nerobí, nič nepokazí.

Jednoznačne akákoľvek činnosť je prevencia proti smútku či depresii.
A strach? Iba z cudzích psov, náboženských fanatikov a blbcov. A tým všetkým sa snažím vyhýbať.

anonym

Smutkem ani deprézema netrpím, ale když mám před sebou třeba velký úklid, pustím si k tomu nějaký metalový pecky, to mě dodává víc energie, jen doufám, že nikde nikdo neposlouchá, protože já si to zpívám dost nahlas, mezi úklidem hodím i nějakou tu taneční kreaci,aspoň není ta činnost tak nudná :DD

mikee.nikee

Hudbou kterou poslouchám i normálně Hip-Hop, metal atd. prostě to co poslouchám :D

T-ess

Linkin Park – The Messenger

arygnoc

Samba:
Veselú upratovačku som naposledy videl ani nepamätám.

briketka10

arygnocu,
já si taky takle trsnu měl bys mě
viděéét rádio Beat na plný pecky a
všechno lítá co peří má – otevřený
dveře do zahrady, kocourek se sluní
a vůbec mu to nevadí 😁

arygnoc

dievčatá, kľúče sú pod rohožkou.
Nezabudnite povysávať pod posteľou.
A hrnček od kávy – no ten si potom umyjem sám.

:))