dust8

Jakou hlasovou zprávu byste teoreticky zanechali na teoreticky funkčním záznamníku Adolfa Hitlera?

Nejlepší odpověď
Rokio

Za své činy shniješ v pekle, zrůdo!

Další odpovědi
Ametyst

Tvou zemi brzy obsadí miliony Turků, a nebudou na Němce a Němky vůbec hodní!

Kepler

Ádo, bacha na Stalina, je to ještě větší svině než ty!

JežíšKristus

když i v roce 2021 lidé věří, že za WW2 mohl Hitler. Absolutní nicka, navíc s rakouským přízvukem. Za válku mohli v první řadě němečtí podnikatelé a generálové (=lidé s penězi, kteří jako vždy všechno řídí), Hitler byl pro ně jen loutka pro davy. Nebo si myslíte, že Hitler přišel do Německa, řekl „tyjo kluci chce to válku“, a všichni mu to odkejvali? Úroveň školství a selského rozumu v českých zemích jeví se býti nedostatečná.

plebs

Pokud by to byl jenom Hitler ale bylo nadšeno 80% nacistického národa odsouzeno jich bylo 1500 zbytek poloviny po válce začal budovat za pomoci zápaďáků kapitalismus a druhá polovina za pomocí soudruhů socialismus.

Čecho_slovák

Vrať se. Bude ti odpuštěno.

zjentek

„S tou svastikou sto posral, kámo! Zjentek.“

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

plebs

Kepler Stalin je Stalin dosadil jej ke korytu Lenin a Lenina který byl obdivovatel a učeň Marxe a Engelse dopravilo do Ruska za finanční pomoci tajných služeb Švýcarsko a Německo.
Jinak Sovětský svaz měl tři přednosti nekapituloval před Německem jako Československo
nevyráběl a nedodával 5 let zbraně pro Wehrmacht jako Československo
a v roce 1991 po perestrojce zrušil a zakázal komunistickou stranu což se humanistům, pravdoláskařům a ochráncům lidských práv v Československu nepovedlo možná nebyl ani zájem.