ten který je

Jakou dobu byte chtěli poznat

Kdyby ste měli možnost si na týden vyrazit se strojem času do minulosti,jaké období by ste chtěli poznat a prozkoumat?Já bych chtěl do období Karla VI otce Marie Terezie tedy když bylo baroko.To mne fascinuje.

Nejlepší odpověď
dudu

Pokud bych měl tu možnost, moc rád bych poznal období Říše římské a pak dobu Rudolfa II., zejména laboratoře tehdejších alchymistů.

Další odpovědi
anonym

Konec 19. a začátek 20.stol.

afro.minerva

Chtěla bych se podívat, jak to tady bude vypadat za 5000 let.

Minulost by mě ani tolik nelákala.

Miroslavst

Já bych se podíval na chvíli, ale jen na chvíli do středověku. Tam mi to připadá tak trochu nebezpečné. Pokud by to byl jen přesun časem, určitě bych se stal nepohodlným, jelikož inkvizice by mě upálila za čarodějnictví. Takže jen podívat a honem pryč.
O něco víc by se mi líbilo tak v počátcích vývoje člověka rozumného. Tam bych asi vynikal. Byla by sranda pozorovat, jak bych jim předvedl kolo, kladku a jiné vymoženosti, které normálně objeví až o hodně později.

anetadela1

Já bych se chtěla podívat jak se poznali můj děda s babičkou a jejich rodiče a jejich rodiče a jejich rodiče .........

Vicki

Stačila by mě léta 1.republiky.