Majda55

Jakou četbu o psychologii byste mi doporučili?

Zdravím,
už i na mě došlo s přihláškami na vysoké školy. Rozhodla jsem se, že si podám přihlášku na psychologa, avšak jedna z podmínek k přijímacím řízení je vybrat si pár knížek a rozebrat je, proč jsou kvalitní, o čem jsou atd.

Tak si sem jdu pro radu. Najde se tu někdo kdo by mi doporučil nějakou kvalitní četbu k psychologii? Tématům se meze nekladou, ráda si přečtu cokoliv z tohoto oboru. :)

Odpovědi
annas

Učila jste se na škole psychologii,, znáte základní pojmy z obecné psychologie. Další je psychologie vývojová a sociálníoMáte zájem o odbornou literaturu nebo uměleckou, Ita se dá hodnoti z pohledu psychologie.

Ve zdroji se dovíte víc, přečtěšte si charakteristiku, si téma, které vás zaujme Můžete navštívit kniíhovnu, najít knihy, prolistovat a přečíst úvod a tak se rozhodnout.ů

Zkuste se podívat do archivu na podobné otázky, najdete další knihy, třeba si vyberete.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=literatu­ra%20o%

Odpověď vás zřejmě nezajímá, takže ji mažu.