bigo

Jakou cenu má 1 haléř z roku 1953?

Jakou cenu má 1 haléř z roku 1953 ?
našel jsem jich asi 100 ve skříni :D
stav je středné opotřebovaný

Nejlepší odpověď
Alesh

1 Haléř 1953 = 15 Kč

Pozor ! Cenu ovlivňuje vždy poptávka a nabídka na trhu a především stav mince. Uvedené ceny jsou pouze orientační a platí pro perfektní zachovalost. Pro mince v běžném stavu je třeba odečíst 50% z uvedené katalogové ceny.

Zdroj: http://coins.blog­.cz/0612/kolik-za-muj-nalez-zacinam-sbirat

Další odpovědi
anonym

Opotřebované mají cenu cca 5 –10 kč , top stavy klidně 30 kč ,
Sběratel bude chtít Top stav , jinak těchto mincí je dostatek a na odbyt moc nepůjdou .