ParaLizzard

Jakou banku pro studentský účet?

Dobrý den, doporučili by jste mi nějaké banky pro studentský účet, popřípadě napsali své zkušenosti? Děkuji.
Odpovědět

Odpovědi
nyjono

Air bank.
Možná by ale neškodilo, souběžně se zakládáním BÚ zopakovat pravidla ČJ.

Arne1

Airbank jeakorát dobrá podle reklam. Právě studenty by mělo zajímat, že i když budou mít lukrativní práci u hitech firmy, tak úvěr u Air nedostanou (komické je, že spořka jim ho dá bez problémů)

nyjono

ParaLizzard se ptal na úvěr???
Jájen, že pár známých u Air účet má a jsou vcelku spokojeni.

Pepa25

S Airbank je to jako s iPhonem nebo zkrátka jablíčkáři: kdo je uvnitř „sekty“ 😉, nedokáže si představit nic jiného a lidé kolem jen kroutí hlavou, co má být na daném produktu tak výjimečného …