Jakéje nejlepší a nejhezčí jméno pro dalmatina (fenka)?

Doplňuji:
Nakonec jsem zvolila jméno Sheila :) děkuji všem

Nejlepší odpověď
Elk

Jmen je mnoho. Napadlo mě Mersi, Žaneta, nebo se dá vymyslet něco originálního, co jiní nemají, ale nejlepší je krátké, kde jsou sykavky, aby na to dobře reagovala. Hned si koupit Kliker a něco o výchově a výcviku si přečíst, nebo vidět na netu. Zajímat se, jak se toto plemeno chová, jaké jsou jeho vlastnosti…no zkrátka všechno, co vás bude spojovat.
Jméno je důležité, ale ne prioritní, to jenom spojí váš vztah.
Existují kalendáře s jménama.
Přeji Vám i kámošce hezké žití, aťuž ji dáte jakékoli jméno, ale pro zajímavost napište, jaké jste vybrala.

Další odpovědi
anonym

a Sebastián
Doplňuji:
http://www.nez­tratimse.cz/psi-jmena/fenky.aspx

redy

Jedině AMBRA

anonym

Moje bývalá sousedka měla fenku a říkala jí „slečno“. A pak jsem ještě slyšela, jak na fenku volají „kočko“ 🙂

Emefej

Když jméno pro dalmatina, tak jedině Cruella De Mon.

viva07

Podle mě Bella

turbo085

Mě by se líbilo „Árčí nebo Visla“ ;)