22aa

Jakej novej film spustit na lcd tv na dvd místo starejch reklam sportu a zpráv na staré tv crt na vhs?

Dobrý den.
Mám problém,potřebuji alespon vyčistit tu starou tv watson. Uvidíme jestli to bude po novym roce ale nevím jestli se na to můj táta vykašle a musím se dívat na novou tv tak nevím jakej novej film pustit na dvd a nové tv místo starých pořádů na vhs a na staré tv. Prosím nevíte jakej film z roku 2019 pustit na nové tv? Děkuji. 22aa.

Nejlepší odpověď
Edison

Co je to zase za blábol???

Jen jsem pochopil, že se Ti nelíbí vakuová TV a VHS. Tak je vyměň, ne? A pusť si co hcceš.

22aa

Ale o to nejde že se mi nelíbilo vhs ale myslím ty placatky a dvd.

22aa

Problém vyřešen. Táta říkal půjdeme na blešák bud na konci listopadu nebo na jaře.