22aa

Kterej film stáhnout do Androidu, když mi to hlásí chybu?

Dobrý den prosím poradíte mi jakej film na android?
Mě hlásí chybu na se k550i softwaru ale nevím jakej pc suite na anroid a nevím jakej film do Androidu stáhnout.

Odpovědi
Edison

Žádnej! Ty se koukej učit!

aliendrone

Chyba není v telefonu, ale v hlavě. SE K550i má proprietární OS, nikoliv Android. Matně si vzpomínám, že podporoval formáty AVI a 3GP, rozlišení si dohledej, ale nezapomeň si vzít napřed od sestřičky prášky! ;)

anonym

„Mě hlásí chybu na se k550i“
„nevím jakej pc suite na anroid“

nic z toho nedává sebemenší smysl … ty už jsi opravdu těžce mimo a ani se nesnažíš už dotazy pokládat srozumitelně, navíc k550i vůbec nemá Android OS. Android rozhodně není PC, pojem pc suite nedává žádný smysl, já fakt nechápu na co se vůbec ptáš.

anonym

jediné srozumitelné v tvém dotazu je to, že se ptáš na filmový tip. Ale to už jsem pochopil, že je u tebe něco jako „řečnická otázka“ kterou automaticky připisuješ na konec jakékoliv jiné a odpověď na ni tě v podstatě nezajímá. Prostě místo „děkuji za každou radu“ píše „nevím jakej stáhnout film do pračky/mp3jky/vy­savače/lednič­ky/…“