22aa

Jakej film sledovat na tv když mi nabíječka spálila sony psp?

Dobrý den.
Můj táta bude mít zítra ranní ale nevím na co sledovat na televizi za film.
Nemůžu se rozhodnout jestli jak vycvičit draka 3 nebo grinch (nemůžu se rozhodnout)
Prosím nevíte na co sledovat v televizi?
Spálil se mi displej u sony psp nabíječkou.
22aa

Odpovědi
Katherine123

Mezi temito dvema filmy? Grinch

Edison

A co se svlíknout (je krásně) a jít se koupat do vodopádu (do splavu)?

elkon

A co tak jít do přírody, nebo dělat něco rozumného. Ne jen tak primitivně čumět na bednu. Je tolik možností nějak vyplnit volný čas.

22aa

Grnich je pro – 800 letý.
Druhá odpověd je mnohem lepší.

iceT

Existuje i novej
https://www.csfd­.cz/film/360067-grinch/komentare/

22aa

Pro 6 denní děti