dust8

Jaké záliby a koníčky mají ježibaby a jiné čarodejnice?

Nejlepší odpověď
annas

Co dělá novodobá čarodějnice si můžete přečíst v odkazu.

https://www.anima-noira.cz/co-dela-takova-carodejnice-doopravdy/

Za své rady si vydělává peníze., pořádá semináře.

Otázky, které ji kladou tazatelé.

„Což nás přivádí k nevyhnutelnému závěru, že náplní činnosti čarodějnice musí být šarlatánství: propašovat nějakou tu radu , ebo potřebný zákrok mezi děsně okultní rituály.“

Otázka: S čím vším jsou lidé schopni se obrátit na čarodějnici?

odpověď: Naprosto se vším, co si dokážete představit.

https://www.anima-noira.cz/co-dela-takova-carodejnice-doopravdy/

Jinak čarldějnce jsou skrytoé v pohádkách, ty zlé bly upálené před několika dn, Musíte počkat.

Další odpovědi
led

Možno vás prekvapím, nie sú len ježibaby a čarodejnice, ale aj ježidedovia a čarodejníci. Ale k vašej otázke: záľuby a koníčky majú rovnaké, aké majú aj ostatní ľudia. to len rozpravkári a médiá im prisudzujú nejaké neľudské, možno až
aliendronovské, vlastnosti.
Napríklad na tejto stránke odpovedajú aj na vaše otázky.