dust8

Jaké výhody mají jednovaječná dvojčata, když vypadají vzhledově prakticky stejně?

pixabay: https://pixaba­y.com/cs/photos/m%C3%B3da-%C5%A1ik-oble%C4%8Den%C3%AD-shodn%C3%A9-%C5%BEensk%C3%A9-1130684/

Řekněme, že by toho chtěly využívat či snad „zneužívat“?

Odpovědi
Rokio

Třeba při soudním procesu, nebo jako náhradník v herectví, pokud druhé dvojče také umí dobře hrát, nebo alespoň výborně improvizovat.

Mp2

Nejde jen o podobu…

Jde o to, že podle testů DNA nepoznáš, který z nich vraždil, protože jeden to chtel.navliknout na druhého..

V takových připadech bývají potrestání oba, protože jeden védomne zneužil toho, že je dvojče a na toho druhého o chtěl hodit a ani před soudem nepřizná, že vraždil on..
Četl jsem o takových připadech vždy si šel sednout i ten nevinný

Kepler

No jistě! Ve stejném ročníku, kde jsem byl i já, na stejné fakultě studovala jednovaječná dvojčata, říkalo se jim dogy. Chodili jeden za druhého na zkoušky a půjčovali si indexy. Každému stačilo pořádně nabiflovat polovinu předmětů. Tak tomu se říká efektivní studium, prospěch měli výborný! 🙂