12kolemjdouc

Jake vsechny teorie o posmrtnem zivote znate a jak jim mam verit?

Co je po smrti?

Odpovědi
elkon

Nic, jsou to jen výmysly.

zjentek

Některým se věřit vůbec nedá. Nejlepší je vytvořit si svou, pro tebe nejvíce pravděpodobnou a té se ti bude věřit nejlépe. Společně to zvládnem! (;

xiperio

Co kultura to teorie. Každý člověk doufá, i když nevěří.

Kelt

To nejsou teorie, to jsou hypotézy, nebo víra atd. Víra znamená věřit tomu co nevidíme a odměnou je pak to, že to vidíme.

Rokio

  1. nebe a peklo
  2. nebe, očistec a peklo
  3. reinkarnace – démon, hladový duch, zvíře, člověk, polobůh a bůh

Existují i další, ale více mně jich nenapadá.

paul1

Zkuste si přečíst něco od Moodyho, Cayceho, nebo i od naší autorky paní Marty Foučkové (Jsem a Já jsem), možná tam najdete nějakou odpověď, která Vás zaujme.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.