Jaké to má výhody být bonitní zákazník u peněžního dómu (VIP)?

Nejlepší odpověď
Drap

U každého peněžního dómu a u každého zákazníka jiné. Výhody se sjednávají dohodou.

Další odpovědi
Dochy

Co jsem tak zaregistroval, tak mezi obvyklé výhody patří: osobní bankéř, rezervace termínu pro jednání, rychlejší sjednání dalších produktů (půjčky, kreditky). To jsou asi běžné výhody pro normální smrtelníky.

Ale četl jsem i nějaké pojednání o jakési soukromé bance, která ani pro běžný póvl otevřená není a ta pro VIP klientelu vyřizuje (nebo se alespoň snaží, pokud si něco takového klient přeje) i silně nestandardní požadavky jako taxík z letiště, lístky na už vyprodaná fotbalová utkání apod…

arygnoc

pre bežného smrteľníka nedosiahnuteľné.

získate tzv. „dievča pre všetko“, asistenta/asis­tentku z banky (bankového domu, finančnej inštitúcie), ktorý vám poskytuje všetky bankové (i nadštandartné či prípadne i neštandartné) služby s prípadným servisom okolo toho (právne, realitné, prípadne i iné služby, včítane napr. lobbingu, intervencií a pod).

anonym

Kromě osobního bankéře (apod.) je nejčastější výhodou úrokové zvýhodnění takových klientů (tedy vyšší výnos z vkladů a naopak levnější půjčky).